Uncategorized

D-Link Medialounge Kablosuz Medya Oyuncusu

“Tüketici ağı bağlantısında küresel bir lider olan D-Link, bugün endüstrinin Microsoft Windows Connect’i destekleyen ilk dijital medya oynatıcısını tanıttı. dijital ev. DVD ve Flash Card Reader (DSM-320RD) ile D-Link Medialounge kablosuz medya oynatıcı, en çok satan D-Link Medialounge Player platformuna dayanıyor… Akış kablosuzunun tanıtımında D-Link ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Windows Connect’i şimdi destekleyen DVD ve Flash Card Reader ile Medya Oynatıcısı, ”diyor Microsoft Corp. Windows Dijital Medya Bölümü Grup Ürün Yöneticisi Erin Cullen Harris. Windows tabanlı PC’ler, televizyonlar ve diğer cihazlarda bir ev ağında çok çeşitli ticari dijital medya içeriği. ”

A.J., “Dijital ev boyunca kolay kablolu ve kablosuz ayar ve yapılandırma için Windows Connect Now yazılımını destekleyen endüstrinin ilk medya oynatıcısını tanıtmak için kendinden geçmiş” dedi. Wang, D-Link baş teknoloji sorumlusu. “Microsoft ile yakın çalışarak, Medya Oyuncu pazarındaki lider konumumuzu genişleteceğiz ve ayrıca tüketiciler için evdeki dijital keyif almaya her zaman, her zaman etkinleştireceğiz.”

D-Link ve Microsoft Mühendisleri, tüketicilerin PC’ler, televizyonlar ve diğer medya cihazları arasında hızlı ve kolay bir şekilde ve kolay bir şekilde kablosuz bir ağ kurmasına izin veren bir yazılım ve donanım kombinasyonu olan Microsoft’un yeni Windows Connect Protokolünü dahil etmek için yakın çalıştı. Bir USB konnektörü ile donatılmış D-Link Medialounge Kablosuz Media Player, PC’den güvenli kablosuz ayarları evdeki diğer cihazlara kolayca aktarmak için Windows XP’deki kablosuz ağ kurulum sihirbazını kullanır.

DVD ve Flash Card Reader (DSM-320RD) ile D-Link Medialounge kablosuz medya oynatıcı, DVD, DVD-R oynama yeteneğine ek olarak görüntüleri görüntülemek, müzik oynamak ve PC’nizde depolanan hareketli resimleri oynamak için kullanılabilir. /RW, Video CD’si, Kodak Resim CD’si, Müzik CD’si, MP3 ve CD-R/RW’de WMA ses dosyaları. Flash kart okuyucusu, kullanıcıların bir kameradan kompakt bir Flash, SD ve diğer flash bellek kartlarını almasını ve PALS ve Ailesi ile paylaşmadan önce bir PC’ye yayınlamak zorunda kalmadan doğrudan TV’de resimleri veya videoları görüntülemelerini sağlar. . DVD ve Flash Card Reader (DSM-320RD) ile D-Link Medialounge kablosuz medya oynatıcı bir ev zevk merkezinde bulunur ve geleneksel A/V veya S-Video kablolarını kullanarak televizyon ve/veya stereo’ya bağlanır. Üst düzey zevk sistemleri olan kullanıcılar için D-Link DSM-320RD, bileşen video, optik dijital ses ve koaksiyel dijital ses bağlantılarını destekler. Dahil edilen uzaktan kumanda ve adım adım TV arayüzü kullanılarak, 802.11g kablosuz olarak veya tercih edilirse geleneksel Ethernet kabloları aracılığıyla kolayca bağlanır.

DVD ve Flash Card Reader ile D-Link Kablosuz Media Player, Windows 98 SE, Windows Millennium Edition (Windows Me), Windows 2000, Windows XP ve yeni Windows XP Media Center Edition 2005 için D-Link Medialounge Media Server yazılımını içerir. Medialounge yazılımı, ağ bilgisayarlarından ve cihazlardan dijital içeriği sezgisel olarak derler ve dosya türüne (ses/video/fotoğraf) göre düzenler, münferit ses dosyalarını medya oynatıcı aracılığıyla hemen erişim için tür, sanatçı ve başlık gibi kategorilere göre kataloglar.

Kullanıcılar, dahil edilen uzaktan kumanda ve sezgisel arayüzü kullanarak İnternet veya sabit diskten birden fazla dijital içerik türünü kablosuz olarak bulabilir ve aktarabilir. D-Link Player, popüler WMA, MP3, WAV ve AIF ses formatları, JPG, BMP, PNG, TIFF, JPG2000 ve GIF görüntü formatları, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, QuickTime, AVI ve XVID video formatları ve M3U ve PLS ses çalma listesi formatları.

DVD’li D-Link Medialounge kablosuz medya oynatıcı, birden fazla ses ve video internet hizmetinin akışını destekler. Tüketiciler, içerik geniş bant internet bağlantılarından kablosuz olarak aktarıldıktan sonra doğrudan televizyonlarında premium içeriği görüntüleyebilir, oynayabilir ve dinleyebilir. D-Link Medialounge Player, Best of Breed Radio programlamasını içeren geniş bant hizmeti için Radio@AOL ile özel bir teklif içerir. D-Link DSM-320 ve DSM-320RD müşterileri, 175’ten fazla CD kalitesinde radyo@AOL istasyonlarının sınırlı süreli ücretsiz denemesi almaktadır. Buna ek olarak, D-Link müşterileri, dünyanın çevrimiçi müzikte tanınmış bir markası olan Napster’dan 30 günlük sınırlı denemeden indirilen korumalı içeriği de aktarabilir. RealNetWorks’ün Rhapsody Internet Jukebox hizmetinin hayranları için D-Link Medialounge sahipleri, dijital medya hizmetleri ve yazılımının önde gelen tasarımcısından akış müzik hizmeti konusunda sınırlı bir deneme alacaklar.

D-Link basın bülteni

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Kırmızıdini
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *