Uncategorized

Anket: Newcastle Üniversitesi Wise House Hayal Kırışıklıkları Üzerine Araştırma Araştırması

Geçen hafta Newcastle Üniversitesi (İngiltere) Doktora Stajyeri Davit Marikyan ile temasa geçti. Ev otomasyon satın alımlarınızdan birinden memnun kalmadıysanız, araştırmalarına yardımcı olabilirsiniz. Davit açıklıyor….

Bu araştırma çalışmasının işlevi, Wise House Innovation kullanma deneyimini ve sonraki davranışları kontrol etmektir. Bu araştırma çalışması, bilge ev inovasyon kullanımından sonra rahatsızlık yaşayan bireylerin davranışlarını kontrol etmeyi amaçlamaktadır. Özellikle, bilge ev teknolojileri beklendiği gibi gerçekleştirmediğinde bireylerin olaylarda nasıl davrandığını tam olarak anlamak istiyoruz. Örneğin, olaylar arasında bilge ev teknolojilerinin arızalanması, bağlantılı banka hesaplarına sahip cihazlara sahip maliyetli ürünlerin yetkisiz satın alınması, yenilik işleyişini bozan, bulut/sistem başarısızlıkları, kişisel veri sızıntısı vb. .. Ayrıca, insanların teyit edilen beklentileri ele almak ve genel memnuniyeti yerine getirmek için bu olaylarla nasıl başa çıktıklarını tam olarak anlamak istiyoruz.

Bu iş Davit Marikyan (PhD), Profesör Savvas Papagiannidis ve Newcastle Üniversitesi’nden Dr Eleftherios Aamanos tarafından gerçekleştiriliyor. Araştırma çalışma ekibinin boru hattında bilge evlere odaklanan bir dizi araştırma çalışma projesi bulunmaktadır. Bu anket, kullanıcıların deneyimini tam olarak nasıl geliştirecekleri ve kullanıcıların memnuniyetini etkileyen yönleri tartışan ampirik veriler sunmanın yöntemleri konusunda akademik ve uygulayıcıların mahallesini bilgilendirme işleviyle gerçekleştirilmektedir.

Ankete katılmak için lütfen aşağıdaki bağlantıya uyun. Lütfen tüm cevapların anonim olduğundan ve gizli tutulduğundan emin olun.

https://newcastlebusiness.eu.qualtrics.com/jfe/form/sv_d070edwcxdxg8lz

Prof Savvas, Dr Eleftherios, Davit Marikyan

Araştırma çalışma ekibinin projelerini kontrol etmek isterseniz, lütfen web sitesine göz atın.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest2
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *