Uncategorized

Sonbahar 2012 Toronto Hediye Şovu

Geçen hafta, meslektaşım Kimberley Brown ve ben Uluslararası Merkez’deki Toronto hediye şovuna göz atmak için bir gün sürdük. Bu, gelecek sezon için yeni ve heyecan verici ürünleri ve trendleri ortaya çıkarmak için altı aylık bir ticaret fuarı.

Şovun etrafında gezerken, Nespresso örneklerini değerlendirdik ve bu yıl Noel ağacınızın altında bulabileceğiniz yeni ve heyecan verici aletlere bir göz attık (zaten – zaten!).

İşte şovda benimle konuşan birkaç öğe:

Bu güzel döşemeli parçalar Lady Rosedale tarafından. Markham merkezli şirket, birincil renklerde yastıklar ve slipcovers için gerçekten müthiş yeni kumaşların yanı sıra bir kulübede, lodge veya kampta bir hafta sonu için ideal hostes hediyeleri olacak bazı çarpıcı keten peçeteler vardı. Ayrıca bazı Union Jack ilhamı vardı – şovdaki çok sayıda tezgahta gördüğümüz bir trend.

Steven & Chris bir sonraki kayda değer durağımızdı. Bu iki dikkat çekici adam House & Home editörleri tarafından seviliyor ve yeni koleksiyonlarını görmekten heyecan duydum. Standları, çok sayıda diğerleri gibi, çeşitli vinyetler olarak kuruldu. Tercih ettiğim bölgelerden ikisi bu bir cazibe hit ve ikincisi bir kabile çizgisi ile.

Doğrudan Steven & Chris Booth Cobi tarzı oldu. Cobi, tatil sezonu için canlı, davetkar renkler içeriyordu – kesinlikle herkes için bir şey.

Kahve severler için, Nespresso’nun bu Eylül ayında yayınlanan en yeni modeli, bir hit geleceğinden emin olabilirsiniz. Bu modele “U” denir, çünkü hem arkadaki su deposu hem de öndeki drenaj kısmı cihazın her iki tarafına hareket ettirilebilir ve mıknatısla tutulabilir, cihazı U şekli haline getirir. Cihazın üstündeki işlevler de çok şık. Bu cihazın her yerinde çok kompakt ve küçük alanlar için yararlı.

Bu sadece gelecek yıl için bulduğumuz heyecan verici yeni ürünlerin bir parçacığıydı. Yaklaşan tatil sorunlarında başkaları için dikkatinizi çekin!

Çok daha fazla trend için, Ekonomik 2012 Trend Fotoğraf Galerisi’ne göz atın.

Fotoğraf kredileri: 1-7. Holly Meighen

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *