Uncategorized

Kış mevsimi için taze bulgular

West Elm son zamanlarda bazı güzel eşyalarla çıktı, bu yüzden favorilerimi paylaşacağımı düşündüm.

Yüzyıl ortası sevenler için, bu müthiş yatak odası koleksiyonu 3 çekmeceli şifoniyer, 6 çekmeceli şifoniyer, yan masalar ve yatak çerçevesi bulunmaktadır.

Yüzyıl ortası yatak ile mükemmel çalışma, bu organik fide nevresim kapağı ve shams. Renk ve baskı, her ikisi de sakinleştirici olduğu için bir yatak odası için idealdir, uyku alanı için gerekli olan bir şeydir.

Oturma odanızı aydınlatmak için sarı bir dokunuş arıyorsanız, bu pazar dhurrie’yi dönen halı koleksiyonunuza eklemenizi öneririm. Bu halı, yeni bir renk şeması için başlangıç ​​noktası veya zaten renkli bir alanda çok daha renkli bir öğe olabilir.

Bir ışık fikstürü gerçekten bir odaya çok fazla stil ekleyebilir ve hepsini bir araya getirebilir. West Elm’den gelen bu bentwood kolye onları gördüğüm anda gözüme çarptı. Dört farklı şekil ve boyutta gelirler ve modern veya geleneksel herhangi bir alanda çalışabilirler.

Kış mevsimi mavilerini hissediyorsanız, bu Sarah Campbell Bahçe Yolu duş perdesi ile tuvalette küçük bir değişiklik yapın – banyonuza biraz eğlence ve renk katacak ve sıcak bahar havasını düşünmenize yardımcı olabilir Bu yolda!

Umarım bazı fikirlerim kış mevsimi dekorasyonuna ilham vermeye yardımcı olmuştur!

Çok daha fazla fikir edinmek için Sally Armstrong’un kış mevsimi için renkli bulgularına bakın.

Fotoğraf kredileri: 1A. Yüzyıl ortası 3 çekmeci şifoniyer, Batı Elm1b. Yüzyıl Orta Yatak Çerçevesi, Batı Elm2. Organik fide yorgan kapağı & shams, batı elm3. Marketplace Dhurrie, Batı Elm4. Bentwood Sagacts, Batı Elm5. Sarah Campbell Bahçe Yolu Duş Perdesi, Batı Elm

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *