Uncategorized

EDF, Mühendisler için “Enerji Görev Gücü” Zorluğu

“EDF Enerji ve EDF, enerji konusunda tutkulu olan genç mühendisler için ciddi bir oyun olan“ Enerji Görev Gücü ”ni tanıtıyor! “Enerji Görev Gücü”, önümüzdeki Ocak ayında 3 haftalık bir dönemde oynanacak ciddi bir oyun. Bir mühendis, stajyer veya genç bir mezunsanız ve enerji sektöründeki farklı disiplinleri anladığınıza inanıyorsanız, zaten 4 kişilik ekiplere kaydolabilir ve oyunun Facebook sayfasını görebilirsiniz :.

Ekonomik ve EDF ile ilgili endüstriyel sorunların yanı sıra enerji sektörü ile ilgili endüstriyel sorunların kalbine giden bu interaktif deneyim oyununun fragmanını keşfedin. Yarının enerjisini yaratmanın yanı sıra daha etkili bir şekilde tüketmenin yanı sıra, bunlar grubun amaçları ve oyundaki hedeflerinizdir! Takımlar, becerilerini karşılaştırmanın yanı sıra kontrol etmenin yanı sıra bulmacaları çözme ve her hafta EDF tarafından ele alınan endüstriyel sorunları ve oyuncuların çalışmalarını göstermek için tasarlanmış zorluklarla ilgilenecekler. Oyun, onlara analitik yeteneklerini oluşturma, teorik anlayışlarını uygulama ve EDF grubunu daha iyi anlama şansı sağlayacak.

Operasyon, 6 Avrupa ülkesinde (Fransa, Birleşik Krallık, İspanya, Almanya, İtalya ve Belçika) büyük bir ölçekte ortaya çıkacak, amacı ortak bir oyunla çok çeşitli vasıflı bireylere çizmektir. Grubun Avrupa iştirakleri ile markalı: İngiltere’de EDF Enerji, İtalya’daki Edison ve Almanya’da ENBW.

Oyun 31 Ocak – 19 Şubat 2011 tarihleri ​​arasında oynanacak. Bir şansa değer: Kazanan takım, dünyanın en büyük barajlarından birini (Nam Theun) görmek de dahil olmak üzere Laos’a bir gezinin tadını çıkaracak. Şimdi kelimeyi genç mühendis arkadaşlarınız arasında yaymanın zamanı! ”

Daha fazla istemek?

Twitter’da bizimle, Facebook’ta bizim gibi uymalısınız veya RSS feed’imize kaydolmalısınız. Hatta bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün alabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *